Welcome to Sakala Eragümnaasium

Koolipere



 
Eesnimi, perekonnanimi Amet E-post
Jekaterina Gridneva Direktor jekaterina.gridneva@sakalaera.ee
Kristina Trumm Administraator kristina.trumm@sakalaera.ee
Anna Ulimova Huvijuht anna.ulimova@sakalaera.ee
Valeri Zamulin Infojuht valeri.zamulin@sakalaera.ee
Kristina Karu Sekretär info@sakalaera.ee
Rita Izjumskaja eKooli administraator rita.izjumskaja@sakalaera.ee
Anna Vasjutina АСЕ programmi administraator anna.vasjutina@sakalaera.ee


 
Кlass Eesnimi, perekonnanimi E-post
1 Natalja Beljakova natalja.beljakova@sakalaera.ee
2 Natalia Loshakovskaya natalja.losakovskaja@sakalaera.ee
3 Larissa Gribanova larissa.gribanova@sakalaera.ee
4 Larissa Gribanova larissa.gribanova@sakalaera.ee
5 Oksana Nikitina oksana.nikitina@sakalaera.ee
6 Ljudmilla Pismennaja ljudmilla.pismennaja@sakalaera.ee
7 Anna Vasjutina anna.vasjutina@sakalaera.ee
8 Natalja Zilberberg natalja.zilberberg@sakalaera.ee
9 Valentina Shchigartsova valentina.stsigartsova@sakalaera.ee
10 Julija Pekinare julija.pekinare@sakalaera.ee
11 Natalia Žukovskaja natalia.zukovskaja@sakalaera.ee
12 Anna Ulimova anna.ulimova@sakalaera.ee


 
Eesnimi, perekonnanimi Amet E-post
Natalija Aganitš Eesti keele õpetaja natalia.aganits@sakalaera.ee
Ljudmilla Andreitšuk Inglise keele õpetaja ljudmilla.andreitsuk@sakalaera
Regina Assafova Inglise keele õpetaja regina.assafova@sakalaera.ee
Irina Baranova Matemaatikaõpetaja irina.baranova@sakalaera.ee
Natalja Beljakova Algklasside õpetaja natalja.beljakova@sakalaera.ee
Irina Berkovskaja Saksa keele õpetaja irina.berkovskaja@sakalaera.ee
Svetlana Valjuškina Inglise keele õpetaja svetlana.valjuskina@sakalaera.ee
Anna Vasjutina Inglise keele õpetaja anna.vasjutina@sakalaera.ee
Larissa Gribanova Algklasside õpetaja larissa.gribanova@sakalaera.ee
Olga Gužvina Inglise keele õpetaja olga.guzvina@sakalaera.ee
Tatjana Jevtejeva Inglise keele õpetaja tatjana.jevtejeva@sakalaera.ee
Natalia Žukovskaja Eesti keele õpetaja natalia.zukovskaja@sakalaera.ee
Ksenia Zemskaja-Tšertkova Muusikaõpetaja ksenia.zemskaja.tsertkova@sakalaera.ee
Natalja Zilberberg Inglise keele õpetaja natalja.zilberberg@sakalaera.ee
Sergei Ivanov Ühiskonnaõpetuse, ajaloo ja geograafiaõpetaja sergei.ivanov@sakalaera.ee
Rita Izjumskaja Informaatikaõpetaja rita.izjumskaja@sakalaera.ee
Regina Ikonnikova Füüsika- ja matemaatikaõpetaja regina.ikonnikova@sakalaera.ee
Lidia Kazatšok Eesti keele õpetaja lidia.kazatsok@sakalaera.ee
Marina Köster Inglise keele õpetaja marina.koster@sakalaera.ee
Natalia Loshakovskaya Algklasside õpetaja natalja.losakovskaja@sakalaera.ee
Viktoria Ljadova Inglise keele õpetaja viktoria.ljadova@sakalaera.ee
Oksana Nikitina Inglise keele õpetaja oksana.nikitina@sakalaera.ee
Vera Parol Inglise keele õpetaja vera.parol@sakalaera.ee
Julija Pekinare Ajaloo- ja geograafiaõpetaja julija.pekinare@sakalaera.ee
Ljudmilla Pismennaja Vene keele õpetaja ljudmilla.pismennaja@sakalaera.ee
Leonardo Pihlakas Tööõpetuse õpetaja leonardo.pihlakas@sakalaera.ee
Jelena Usmanova Eesti keele õpetaja jelena.usmanova@sakalaera.ee
Margarita Tsugai Inglise keele õpetaja margarita.tsugai@sakalaera.ee
Valentina Shchigartsova Bioloogia-, keemia- ja geograafiaõpetaja valentina.stsigartsova@sakalaera.ee
Marina Jankevitš Vene keele õpetaja marina.jankevits@sakalaera.ee


 
Eesnimi, perekonnanimi Amet E-post
Marina Nikulina Raamatukoguhoidja marina.nikulina@sakalaera.ee
Tatjana Solts Logopeed tatjana.solts@sakalaera.ee


 
1. klass 24 õpilast
2. klass 24 õpilast
3. klass 23 õpilast
4. klass 24 õpilast
5. klass 24 õpilast
6. klass 20 õpilast
7. klass 21 õpilast
8. klass 24 õpilast
9. klass 23 õpilast
10. klass 22 õpilast
11. klass 15 õpilast
12. klass 18 õpilast