Welcome to Sakala Eragümnaasium

Koolipere



 
Eesnimi, perekonnanimi Amet E-post
Jekaterina Gridneva Direktor jekaterina.gridneva@sakalaera.ee
Kristina Trumm Administraator kristina.trumm@sakalaera.ee
Anna Ulimova Huvijuht anna.ulimova@sakalaera.ee
Valeri Zamulin Infojuht valeri.zamulin@sakalaera.ee
Kristina Karu Sekretär info@sakalaera.ee
Rita Izjumskaja eKooli administraator rita.izjumskaja@sakalaera.ee
Anna Vasjutina АСЕ programmi administraator anna.vasjutina@sakalaera.ee


 
Кlass Eesnimi, perekonnanimi E-post
1 Natalia Loshakovskaya natalja.losakovskaja@sakalaera.ee
2 Larissa Gribanova larissa.gribanova@sakalaera.ee
3 Natalja Beljakova natalja.beljakova@sakalaera.ee
4 Viktoria Ljadova viktoria.ljadova@sakalaera.ee
5 Anna Ulimova anna.ulimova@sakalaera.ee
6 Marina Jankevitš marina.jankevits@sakalaera.ee
7 Mihhail Gorjušin mihhail.gorjushin@sakalaera.ee
8 Ljudmilla Pismennaja ljudmilla.pismennaja@sakalaera.ee
9 Anna Vasjutina anna.vasjutina@sakalaera.ee
10 Irina Baranova irina.baranova@sakalaera.ee
11 Valentina Shchigartsova valentina.stsigartsova@sakalaera.ee
12 Julija Pekinare julija.pekinare@sakalaera.ee


 
Eesnimi, perekonnanimi Amet E-post
Natalija Aganitš Eesti keele õpetaja natalia.aganits@sakalaera.ee
Ljudmilla Andreitšuk Inglise keele õpetaja ljudmilla.andreitsuk@sakalaera
Regina Assafova Inglise keele õpetaja regina.assafova@sakalaera.ee
Irina Baranova Matemaatikaõpetaja irina.baranova@sakalaera.ee
Natalja Beljakova Algklasside õpetaja natalja.beljakova@sakalaera.ee
Svetlana Bezushko Inglise keele õpetaja svetlana.bezushko@sakalaera.ee
Irina Berkovskaja Saksa keele õpetaja irina.berkovskaja@sakalaera.ee
Anna Bozbei-Luigend Matemaatikaõpetaja anna.bozbei@sakalaera.ee
Mihhail Gorjušin Muusikaõpetaja mihhail.gorjushin@sakalaera.ee
Larissa Gribanova Algklasside õpetaja larissa.gribanova@sakalaera.ee
Olga Gužvina Inglise keele õpetaja olga.guzvina@sakalaera.ee
Regina Ikonnikova Füüsika- ja matemaatikaõpetaja regina.ikonnikova@sakalaera.ee
Sergei Ivanov Ühiskonnaõpetuse, ajaloo ja geograafiaõpetaja sergei.ivanov@sakalaera.ee
Rita Izjumskaja Informaatikaõpetaja rita.izjumskaja@sakalaera.ee
Marina Jankevitš Vene keele õpetaja marina.jankevits@sakalaera.ee
Tatjana Jevtejeva Inglise keele õpetaja tatjana.jevtejeva@sakalaera.ee
Lidia Kazatšok Eesti keele õpetaja lidia.kazatsok@sakalaera.ee
Elena Koroleva Keemiaõpetaja elena.koroleva@sakalaera.ee
Marina Köster Inglise keele õpetaja marina.koster@sakalaera.ee
Viktoria Ljadova Inglise keele õpetaja viktoria.ljadova@sakalaera.ee
Natalia Loshakovskaya Algklasside õpetaja natalja.losakovskaja@sakalaera.ee
Oksana Nikitina Inglise keele õpetaja oksana.nikitina@sakalaera.ee
Vera Parol Inglise keele õpetaja vera.parol@sakalaera.ee
Julija Pekinare Ajaloo- ja geograafiaõpetaja julija.pekinare@sakalaera.ee
Leonardo Pihlakas Tööõpetuse õpetaja leonardo.pihlakas@sakalaera.ee
Ljudmilla Pismennaja Vene keele õpetaja ljudmilla.pismennaja@sakalaera.ee
Tatjana Sidorenko Kunstiõpetaja tatjana.sidorenko@sakalaera.ee
Valentina Shchigartsova Bioloogia-, keemia- ja geograafiaõpetaja valentina.stsigartsova@sakalaera.ee
Margarita Tsugai Inglise keele õpetaja margarita.tsugai@sakalaera.ee
Jelena Usmanova Eesti keele õpetaja jelena.usmanova@sakalaera.ee
Anna Vasjutina Inglise keele õpetaja anna.vasjutina@sakalaera.ee
Natalja Zilberberg Inglise keele õpetaja natalja.zilberberg@sakalaera.ee
Natalia Žukovskaja Eesti keele õpetaja natalia.zukovskaja@sakalaera.ee


 
Eesnimi, perekonnanimi Amet E-post
Olga Rüütel Raamatukoguhoidja olga.ryytel@sakalaera.ee
Tatjana Solts Logopeed tatjana.solts@sakalaera.ee


 
1. klass 24 õpilast
2. klass 23 õpilast
3. klass 24 õpilast
4. klass 22 õpilast
5. klass 24 õpilast
6. klass 22 õpilast
7. klass 22 õpilast
8. klass 20 õpilast
9. klass 23 õpilast
10. klass 14 õpilast
11. klass 15 õpilast
12. klass 12 õpilast