Welcome to Sakala Eragümnaasium

Консультации по предметам на 2017/2018 учебный год

AINE KLASS PÄEV KELLAAEG KABINET ÕPETAJA NIMI
BIOLOOGIA 7.-12. klass Neljapäev 16.10-16.55 (9. tund) 308 Valentina Štšigartsova
FÜÜSIKA 7.-12. klass Esmaspäev 16.00-16.45 (9. tund) 305 Regina Ikonnikova
GEOGRAAFIA 7.-9. klass Neljapäev 16.10-16.55 (9. tund) 308 Valentina Štšigartsova
INFORMAATIKA 4.-7. klass Reede 14.15-15.00 (7. tund) Arvutiklass
4. korrus
Rita Izjumskaja
INFORMAATIKA 8.-12. klass Teisipäev 16.00-16.45 (9. tund) Arvutiklass
4. korrus
Rita Izjumskaja
KEEMIA 8.-11. klass Teisipäev
Neljapäev
16.05-16.50 (9. tund) 305 Margarita Tšausskaja
LOODUSÕPETUS 4.-6. klass Reede 14.15-15.00 (7. tund) 308 Valentina Štšigartsova
LOODUSÕPETUS 4.-6. klass Reede 14.15-15.00 (7. tund) 308 Valentina Štšigartsova
MATEMAATIKA 2. klass Esmaspäev 14.15-15.00 (7. tund) 207 Natalia Loshakovskaya
MATEMAATIKA 3. klass Kolmapäev 14.15-15.00 (7. tund) 201 Larissa Gribanova
MATEMAATIKA 4. klass Esmaspäev 14.15-15.00 (7. tund) 201 Larissa Gribanova
MATEMAATIKA 5. klass Kolmapäev 15.10-15.55 (8. tund) 207 Natalia Loshakovskaya
MATEMAATIKA 6. klass Esmaspäev 15.10-15.55 (8. tund) 207 Natalia Loshakovskaya
MATEMAATIKA 7. klass Neljapäev 15.10-15.55 (8. tund) 305 Regina Ikonnikova
MATEMAATIKA 8. klass Esmaspäev 15.10-15.55 (8. tund) 307 Irina Baranova
MATEMAATIKA 9.-10. klass Kolmapäev 16.05-16.50 (9. tund) 307 Irina Baranova
MATEMAATIKA 11. klass Kolmapäev 15.10-15.55 (8. tund) 307 Irina Baranova
MATEMAATIKA 12. klass Esmaspäev 15.10-15.55 (8. tund) 307 Irina Baranova
VENE KEEL 2. klass Kolmapäev 14.15-15.00 (7. tund) 207 Natalia Loshakovskaya
VENE KEEL 3. klass Teisipäev 14.15-15.00 (7. tund) 201 Natalja Beljakova
VENE KEEL 4. klass Esmaspäev 14.15-15.00 (7. tund) 201 Larissa Gribanova
VENE KEEL 5.-6. klass Neljapäev 15.10-15.55 (8. tund) 306 Ljudmilla Pismennaja
VENE KEEL 7.-8. klass Teisipäev 15.10-15.55 (8. tund) 306 Ljudmilla Pismennaja
VENE KEEL 9. klass Reede 14.15-15.00 (7. tund) 306 Marina Jankevitš
ÜLDKONSULTATSIOON 7.-12. klass Kolmapäev 15.10-16.45 (8.-9. tund) 306 Marina Jankevitš