Welcome to Sakala Eragümnaasium

Консультации по предметам на 2019/2012 учебный год

AINE

KLASS

PÄEV

KELLAAEG

KABINET

ÕPETAJA NIMI

BIOLOOGIA

7.-12. klass

Kolmapäev

15.10-16.45

(8.-9. tund)

308

Valentina Shchigartsova

FÜÜSIKA

7.-12. klass

Teisipäev

15.10-15.55

(8. tund)

304

Regina Ikonnikova

7.-12. klass

Teisipäev

16.00-16.45

(9. tund)

305

Regina Ikonnikova

GEOGRAAFIA

7.-9. klass

Kolmapäev

15.10-16.45

(8.-9. tund)

308

Valentina Shchigartsova

INFORMAATIKA

 

 

 

4.-8. klass

Neljapäev

15.10-15.55

(8. tund)

404

Rita Izjumskaja

9.-12. klass

Neljapäev

16.00-16.45

(9. tund)

404

Rita Izjumskaja

KEEMIA

8.-11. klass

Neljapäev

16.00-17.30

(9.-10. tund)

305

Elena Koroleva

LOODUSÕPETUS

4.-6. klass

Kolmapäev

15.10-16.45

(8.-9. tund)

308

Valentina Shchigartsova

MATEMAATIKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. klass

Teisipäev

14.15-15.00

(7. tund)

201

Larissa Gribanova

3. klass

Neljapäev

14.15-15.00

(7. tund)

207

Natalja Beljakova

4. klass

Kolmapäev

14.15-15.00

(7. tund)

207

Natalia Loshakovskaya

5. klass

Esmaspäev

14.15-15.00

(7. tund)

201

Larissa Gribanova

6.-7. klass

Teisipäev

15.10-15.55

(8. tund)

307

Anna Bozbei-Luigend

8.-9. klass

Reede

14.15-15.00

(7. tund)

308

Anna Bozbei-Luigend

10. klass

Kolmapäev

15.10-15.55

(8. tund)

307

Irina Baranova

11. klass

Neljapäev

16.00-16.45

(9. tund)

307

Irina Baranova

12. klass

Kolmapäev

16.00-16.45

(9. tund)

307

Irina Baranova

VENE KEEL 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. klass

Neljapäev

14.15-15.00

(7. tund)

201

Larissa Gribanova

3. klass

Esmaspäev

14.15-15.00

(7. tund)

205

Natalja Beljakova

4. klass

Esmaspäev

14.15-15.00

(7. tund)

207

Natalia Loshakovskaya

5. klass

Neljapäev

15.10-15.55

(8. tund)

306

Ljudmilla Pismennaja

6. klass

Reede

14.15-15.00

(7. tund)

306

Marina Jankevitš

7. klass

Neljapäev

15.10-15.55

(8. tund)

306

Ljudmilla Pismennaja

8.-9. klass

Kolmapäev

16.00-16.45

(9. tund)

306

Ljudmilla Pismennaja

10.-12. klass

Teisipäev

15.10-15.55

(8. tund)

306

Marina Jankevitš

ÜLDKONSULTATSIOON

 

 

 

7.-12. klass

Kolmapäev

16.00-16.45

(9. tund)

305

Regina Ikonnikova

7.-12. klass

Reede

14.15-15.00

(7. tund)

305

Regina Ikonnikova