Учебная работа

Консультации по предметам на 2022/2023 учебный год

Õppeaine

Klass

Päev

Kellaaeg

Ruum

Õpetaja nimi

Ajalugu

5.-7. klass

Teisipäev

9. tund
16.10 - 16.55

405

Julija Pekinare

8.-9. klass

Esmaspäev

9. tund
16.10 - 16.55

405

Julija Pekinare

10.-12. klass

Neljapäev

9. tund
16.10 - 16.55

405

Julija Pekinare

Bioloogia

7.-12. klass

Teisipäev

9. tund
16.10 - 16.55

308

Svitlana Laska

Eesti ajalugu

10. klass

Kolmapäev

9. tund
16.10 - 16.55

405

Sergei Ivanov

Füüsika

7.-12. klass

Kolmapäev

9. tund
16.10 - 17.40

305

Tatiana Belousova

Geograafia

7. klass

Teisipäev

9. tund
16.10 - 16.55

308

Svitlana Laska

7. klass

Reede

7. tund
14.20-15.05

308

Svitlana Laska

8.-9. klass

Esmaspäev

9. tund
16.10 - 16.55

405

Julija Pekinare

10.,12. klass

Kolmapäev

9. tund
16.10 - 16.55

405

Sergei Ivanov

Informaatika

5.-12. klass

Neljapäev

7. tund
14.20 - 15.05

404

Rita Izjumskaja

8. tund
15.15 - 16.00

404

Rita Izjumskaja

9. tund
16.10 - 16.55

404

Rita Izjumskaja

Keemia

8.-11. klass

Teisipäev

8.-9. tund
15.15-16.55

305

Elena Koroleva

Loodusõpetus

1.-3. klass

Esmaspäev

7. tund
14.20-15.05

207

Natalia Loshakovskaya

4.-6. klass

Reede

7. tund
14.20-15.05

308

Svitlana Laska

Matemaatika

2. klass

Kolmapäev

7. tund
14.20-15.05

201

Larissa Gribanova

3. klass

Neljapäev

7. tund
14.20-15.05

207

Natalja Beljakova

4. klass

Teisipäev

7. tund
14.20-15.05

201

Larissa Gribanova

5. klass

Esmaspäev

7. tund
14.20-15.05

201

Larissa Gribanova

6. klass

Teisipäev

7. tund
14.20-15.05

305

Anna Bozbei-Luigend

7. klass

Kolmapäev

7. tund
14.20-15.05

305

Anna Bozbei-Luigend

8. klass

Kolmapäev

7. tund
14.20-15.05

305

Anna Bozbei-Luigend

9. klass

Reede

7. tund
14.20-15.05

305

Anna Bozbei-Luigend

10. klass

Reede

7. tund
14.20-15.05

307

Irina Baranova

11. klass

Neljapäev

8. tund
15.15-16.00

307

Irina Baranova

12. klass

Kolmapäev

9. tund
16.10-16.55

307

Irina Baranova

Saksa keel

8.-12. klass

Reede

7. tund
14.20-15.05

401

Rimma Andrejenko

Vene keel

2. klass

Kolmapäev

7. tund
14.20-15.05

201

Natalja Beljakova

3. klass

Neljapäev

7. tund
14.20-15.05

207

Natalia Loshakovskaya

4. klass

Teisipäev

7. tund
14.20-15.05

204

Ljudmilla Pismennaja

5. klass

Teisipäev

8. tund
15.15-16.00

306

Ljudmilla Pismennaja

6. klass

Esmaspäev

7. tund
14.20-15.05

303

Marina Jankevitš

7. klass

Reede

7. tund
14.20-15.05

306

Ljudmilla Pismennaja

8. klass

Esmaspäev

9. tund
16.10-16.55

303

Marina Jankevitš

9. klass

Reede

7. tund
14.20-15.05

306

Ljudmilla Pismennaja

10.-12. klass

Kolmapäev

9. tund
16.10-16.55

306

Marina Jankevitš

Ühiskonnaõpetus

9. klass

Kolmapäev

9. tund
16.10-16.55

405

Sergei Ivanov

12. klass

Kolmapäev

9. tund
16.10-16.55

405

Sergei Ivanov

Üldkonsultatsioon

7.-12. klass

Kolmapäev

9. tund
16.10-16.55

307

Olga Gužvina

7.-12. klass

Reede

7. tund
14.20-15.05

307

Olga Gužvina