Õppetöö

2021/2022 Õppeaasta õpetajate konsultatsioonid

Õppeaine

Klass

Päev

Kellaaeg

Ruum

Õpetaja nimi

Bioloogia

7.-12. klass

Esmaspäev

9. tund
16.10 - 16.55

308

Valentina Shchigartsova

Füüsika

7.-12. klass

Neljapäev

9. tund
16.10 - 16.55

305

Regina Ikonnikova

Geograafia

7.-9. klass

Neljapäev

8. tund
15.15-16.00

308

Valentina Shchigartsova

Informaatika

4.-5. klass

Esmaspäev

7. tund
14.20 - 15.05

404

Rita Izjumskaja

6.-12. klass

Kolmapäev

9. tund
16.10 - 16.55

404

Rita Izjumskaja

Kolmapäev

18.00 - 18.45

Teams

Rita Izjumskaja

Keemia

8.-11. klass

Teisipäev

9.-10. tund
16.10-17.40

305

Elena Koroleva

Loodusõpetus

4.-6. klass

Reede

7. tund
14.20-15.05

308

Valentina Shchigartsova

Matemaatika

2. klass

Teisipäev

7. tund
14.20-15.05

207

Natalja Beljakova

3. klass

Esmaspäev

7. tund
14.20-15.05

207

Natalia Loshakovskaya

Neljapäev

17.00-17.45

Teams

Natalia Loshakovskaya

4. klass

Teisipäev

7. tund
14.20-15.05

201

Larissa Gribanova

5. klass

Esmaspäev

7. tund
14.20-15.05

202

Natalja Beljakova

6. klass

Teisipäev

8. tund
15.15-16.00

201

Larissa Gribanova

7. klass

Kolmapäev

8. tund
15.15-16.00

305

Regina Ikonnikova

8. klass

Kolmapäev

8. tund
15.15-16.00

305

Regina Ikonnikova

9. klass

Reede

7. tund
14.20-15.05

307

Irina Baranova

10. klass

Reede

6. tund
13.25-14.10

307

Irina Baranova

11. klass

Neljapäev

8. tund
15.15-16.00

307

Irina Baranova

12. klass

Kolmapäev

8. tund
15.15-16.00

307

Irina Baranova

Vene keel

2. klass

Teisipäev

7. tund
14.20-15.05

207

Natalja Beljakova

3. klass

Esmaspäev

7. tund
14.20-15.05

207

Natalia Loshakovskaya

Neljapäev

17.00-17.45

Teams

Natalia Loshakovskaya

4. klass

Reede

7. tund
14.20-15.05

306

Ljudmilla Pismennaja

5. klass

Reede

7. tund
14.20-15.05

306

Ljudmilla Pismennaja

6. klass

Neljapäev

8. tund
15.15-16.00

306

Marina Jankevitš

7. klass

Kolmapäev

8. tund
15.15-16.00

306

Ljudmilla Pismennaja

8. klass

Neljapäev

8. tund
15.15-16.00

306

Marina Jankevitš

9. klass

Teisipäev

9. tund
16.10-16.55

306

Ljudmilla Pismennaja

10.-12. klass

Esmaspäev

9. tund
16.10-16.55

306

Marina Jankevitš

Esmaspäev

18.00-18.45

Teams

Marina Jankevitš

Üldkonsultatsioon

7.-12. klass

Esmaspäev

9. tund
16.10-16.55

305

Regina Ikonnikova

7.-12. klass

Kolmapäev

9. tund
16.10-16.55

305

Regina Ikonnikova

  • English
  • Eesti
  • Русский